گفت و گو ویژه هفته نامه فلزات آنلاین با عضو هیئت مدیره شرکت صدرا پروفیل کاوه ( فولاد موحد )
سلام👋
هر سوالی دارید بپرسید؟
گفت و گو ویژه هفته نامه فلزات آنلاین با عضو هیئت مدیره شرکت صدرا پروفیل کاوه ( فولاد موحد )
ورق شیت :    420.000ریال پروفیل مبارکه :     410.000 ریال پروفیل گیلان:    400.000 ریال

شماره تماس : ‏04134479681

آدرس کارخانه : تبریز - جاده آذرشهر نرسیده به پلیس راه جنب کوی ماندگار

ایمیل : info@fouladmovahed.com

Untitled-1

گفت و گو ویژه هفته نامه فلزات آنلاین با عضو هیئت مدیره شرکت صدرا پروفیل کاوه

فهرست مطالب

گفت و گو با صدرا پروفیل کاوه

گفت و گو ویژه هفته نامه فلزات آنلاین با عضو هیئت مدیره شرکت صدرا پروفیل کاوه ( فولاد موحد )

خانم فاطمه موحد، عضو هیئت مدیره شرکت صدرا پروفیل کاوه در گفت وگو با « فلزات آنلاین »:

” با وجود نوسانات قیمتی، با تمام ظرفیت تولید می کنیم “

امروزه بسیاری از تولیدکنندگان لوله و پروفیل در سطح کشور به دلیل نبود بازار مصرف مناسب و کمبود مواد اولیه با ظرفیت های پایینی فعالیت می کنند و در فروش محصولات خود در بازار داخلی با چالش مواجه هستند. این امر به ویژه در استان آذربایجان شرقی صادق است. در این میان، برخی از تولیدکنندگان لوله و پروفیل توانستند با بازاریابی و تولید محصولات با کیفیت، از تمام ظرفیت تولید خود بهره مند شوند.

در این رابطه با خانم فاطمه موحد، عضو هیئت مدیره و مدیر کارخانه شرکت صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد) به گفت و گو نشسته ایم. وی اعتقاد دارد این شرکت از لحاظ میزان تولید، بزرگترین تولیدکننده محصولات لوله و پروفیل در آذربایجان شرقی بوده و برند موفقی در این صنعت محسوب می شود.

 

متن کامل این گفت و گو در ادامه آمده است:

◄ توضیحاتی در خصوص پیشینه شرکت صدرا پروفیل کاوه ( فولاد موحد ) و فعالیت های آن در زمینه های گوناگون بفرمایید.

در راستای توسعه و آبادانی کشور عزیز و در جهت ایجاد اشتغال پایدار برای مردم این مرز و بوم و همچنین تامین نیاز بازارهای داخلی و صادرات به بازارهای خارجی اقدام به راه اندازی واحد تولیدی صدرا پروفیل کاوه کردیم. در این واحد تولیدی با راهنمایی و همکاری مسئولین محترم و بهره گیری از تجربه و تخصص اعضای محترم هیئت مدیره و استفاده از نیرو های کاری و فنی و خالق و با تجربه در کنار هم، مصمم هستیم بهترین نوع محصول با کیفیت و استاندارد داخلی و خارجی تولید و به مصرف کنندگان و مشتریان ارزشمند خود ارائه دهیم.

تفاوت های چهارچوب درب فلزی فرانسوی و مکزیکی
ادامه مطلب

گفت و گو با صدرا پروفیل کاوه

 

صدرا پروفیل کاوه با بیش از 25 سال سابقه در ایران با برند تجاری « فولاد موحد » فعالیت می کند. این شرکت تولیدکننده انواع لوله و پروفیل در سال 1374 با خرید زمینی به مساحت 85 هزار متر مربع شروع به کار کرد و در همان سال، مراحل اولیه ساخت کارخانه با ایجاد سالن اصلی و ساختمان اداری و نیز محوطه سازی آغاز شد. بعد از اتمام سالن تولید، دستگاه ها یکی پس از دیگری از داخل و خارج کشور خریداری شد.

گفتنی است که بیش از 70 درصد از قطعات و دستگاه های این کارخانه شامل خط لوله، چهارچوب ورق شیت توسط متخصصین و مهندسین کشور ساخته شده که قادر است سالانه 60 هزار تن لوله و پروفیل تولید کند. با نصب و راه اندازی دستگاه های این کارخانه توسط صنعت گران کشور، نخستین مرحله تولید با حضور وزیر صمت وقت افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت. 25 سال سابقه مستمر این مجموعه به یکی از تولید کنندگان شناخته شده و برند در سطح استان آذربایجان شرقی تبدیل کرده است. از آن زمان تاکنون فعالیت های مجموعه گسترش یافت و تولید محصولاتی از جمله چهارچوب و پروفیل ساختمانی در و پنجره بر اساس استاندارهای 1- INSO -17003 و 2- 1300 به کارنامه این مجموعه اضافه شد.

 

 

فعالیت اصلی شرکت صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد)، تولید قوطی لوله و پروفیل های فولادی با بالاترین کیفیت است. این شرکت تولید و عرضه انواع محصولات پروفیل آهنی فولادی سبک و سنگین در سایزها و ضخامت های مختلف را در دستور کار خود دارد. فولاد موحد از کادر متخصص با تسلط کامل بر فرآیندهای تولید محصولات بهره می برد تا تامین نیازهای خریداران را تضمین کند.

◄ ظرفیت تولید این شرکت در محصولات گوناگون به چه میزان بوده و این شرکت با چند درصد از ظرفیت مشغول به فعالیت است؟

ظرفیت این شرکت در خصوص تولید انواع سایزهای قوطی و پروفیل فولادی، حدود پنج هزار تن در ماه است و هم اکنون با 100 درصد ظرفیت فعالیت می کنیم. شرکت صدرا پروفیل کاوه قادر است تمامی محصولات پروفیل و لوله ضخامت با ضخامت دو تا سه میلیمتر و پروفیل هایی با قطر 10 در 20 سانتی متر تا 90 در 90 سانتی متر تولید کند.

ورق st37 چیست
ادامه مطلب

 

گفت و گو با صدرا پروفیل کاوه

◄ جایگاه این شرکت میان تولیدکنندگان محصولات فولادی در کشور چگونه است؟

خوشبختانه با توجه به کیفیت خوب محصولات، استفاده از ماشین آلات به روز و بازاریابی مناسب، این شرکت توانسته است رتبه نخست تولید پروفیل در سطح استان آذربایجان شرقی و منطقه شمال غرب کشور را از آن خود کند و اولین تولیدکننده پروفیل در این منطقه لقب گیرد.

◄ برای تولید محصولات خود از چه تکنولوژی هایی بهره می برید؟

این شرکت جهت تولید محصولات خود از جدیدترین و بروزترین دستگاه ها و تکنولوژی ها در سطح جهان بهره برده تا نهایت رضایت مشتری را جلب کند. شرکت صدرا پروفیل کاوه از بهترین دستگاه های ساخت کشور انگلیس استفاده می کند.

 

◄ مواد اولیه تولید محصولات فولادی در این شرکت چیست و به چه صورت تامین می شوند؟ چه چالش هایی در تامین مواد اولیه وجود دارند؟

مواد اولیه مورد استفاده در این شرکت انواع ورق گرم فولادی با گرید ST37 از ضخامت های 1.8 تا 3 میلی متر است که از شرکت های فولاد مبارکه اصفهان، فولاد اهواز و فولاد گیلان تامین می شود. مهمترین چالش تامین مواد اولیه نیز محدود بودن تامین ورق های تولید فولاد مبارکه و انحصاری بودن ورق های تولیدی این شرکت از طریق عرضه آن در بورس کالا محسوب می شود.

◄ عمده مشتریان محصولات شرکت صدرا پروفیل کاوه چه صنایعی هستند؟

صنایع مصرف کننده لوله و پروفیل های تولیدی این شرکت با توجه به تنوع آنها، در صنایع در و پنجره سازی، کشاورزی و ساختمانی مورد مصرف قرار می گیرد. علت اینکه با 100 درصد ظرفیت اسمی فعالیت می کنیم، این است که تمامی محصولات شرکت به فروش می رسد و مشکلی در خصوص بازار فروش نداریم، البته توجه ما کاملا به بازار داخلی بوده و تاکنون صادرات نداشت هایم و همه محصولات تولیدی در بازار داخلی عرضه شده است.

تاریخچه تولید پروفیل
ادامه مطلب

صدرا پروفیل کاوه با بیش از 25 سال سابقه در ایران با برند تجاری «فولاد موحد » فعالیت می کند. این شرکت تولیدکننده انواع لوله و پروفیل در سال 1374 با خرید زمینی به مساحت 85 هزار متر مربع شروع به کار کرد.

 

 

◄ در شرایط کنونی مهمترین چالش های تولیدکنندگان را چه مواردی می دانید؟

مهمترین چالش همه تولیدکنندگان در حال حاضر، عدم ثبات اقتصادی است که به عدم ثبات در بازار ارز منجر شده است. از آنجا که قیمت مواد اولیه از قیمت ارز تاثیر می پذیرد، قیمت مواد اولیه نوسان بسیاری دارد و به این ترتیب، تولیدکنندگان مواد اولیه در زمینه تامین ورق های فولادی با بی برنامگی مواجه شده اند.

◄ شرکت صدرا پروفیل کاوه برای توسعه تولید و تنوع در محصولات خود چه برنامه هایی را برای آینده در نظر گرفته است؟

یکی از برنامه های توسعه ای شرکت، افزایش ظرفیت تولید با احداث سالن و خط تولید جدید و به کارگیری دستگاه های بروزتر است. علاوه براین در تلاش هستیم تا بیش از پیش رضایت مشتریان عزیز را جلب کرده و بازار فروش خود را گسترده تر و فعال تر کنیم.

 


صدرا پروفیل کاوه

***     شرکت صدرا پروفیل کاوه      ***

امتیازدهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی نوشته ها

دسته بندی محصولات