قیمت قوطی پروفیل 2mm
  • 22450تومان

درباره صدرا پروفیل کاوهتاریخچه شرکت

شرکت صدرا پروفیل کاوه تولیدکننده انواع لوله و پروفیل در سال 1374 با خرید زمینی به مساحت 85000 متر مربع شروع و در همان سال، مراحل اولیه ساخت کارخانه با ایجاد سالن اصلی وساختمان اداری و نیز محوطه سازی آغاز شد .
بعد از اتمام سالن تولید ، دستگاه ها یکی پس از دیگری از داخل و خارج کشور خریداری شد بیش از 70% قطعات و دستگاه های این کارخانه شامل خط لوله، چهارچوب ورق شیت توسط متخصصین و مهندسین کشور ساخته شد که قادر است سالانه 60000 تن لوله و پروفیل تولید نماید.
با نصب و راه اندازی دستگاه های این کارخانه توسط صنعت گران کشورمان ، نخستین مرحله تولید ، با حضور آقای شافعی وزیر محترم وقت صنایع افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت . 24 سال سابقه مستمر این مجموعه به یکی از تولیدکننده گان معروف سطح آذربایجان شرقی تبدیل نموده است .
فعالیت های مجموعه گسترش یافت و تولید محصولاتی از جمله چهار چوب و پروفیل ساختمانی درب و پنجره بر اساس استاندارهای 17003-1 2-1300 به کارنامه این مجموعه اضافه شد .

 

محصولات شرکت صدرا پروفیل کاوه

شایان ذکر است محصولات تولید شده در شرکت نورد لوله و پروفیل با کیفیت بالا و بر اساس ضوابط و استاندارهای ملی تولید می گردند از همین رو با اطمینان خاطر می توان در انواع صنایع و تجهیزات صنعتی و … از آنها بهره گرفت. استحکام جوش و شیوه تولیدی مطابق با استاندارد موجب مرغوبیت سبد تولیدی شرکت صدرا پروفیل کاوه گشته و توانسته رضایت مندی مشتریان خود را کسب نماید. به یاری خداوند متعال و در راستای توسعه و آبادانی کشور عزیزمان و در جهت ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان برومند این مرز و بوم و همچنین تامین نیاز بازارهای داخلی و صادرات به بازارهای خارجی اقدام به راه اندازی واحد تولیدی صدراپروفیل کاوه نمودیم .
در این واحد تولیدی با راهنمایی و همکاری مسئولین محترم و بهره گیری از تجربه و تخصص اعضای محترم هیئت مدیره و استفاده از نیروهای کاری و فنی و خلاق و باتجربه در کنارهم ، مصمم هستیم بهترین نوع محصول با کیفیت و استاندارد داخلی و خارجی تولید و به مصرف کنندگان و مشتریان ارزشمند خود ارائه دهیم.

پیام مدیر عامل

به یاری خداوند متعال و در راستای توسعه و آبادانی کشور عزیزمان و در جهت ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان برومند این مرز و بوم و همچنین تامین نیاز بازارهای داخلی و صادرات به بازارهای خارجی اقدام به راه اندازی واحد تولیدی صدراپروفیل کاوه نمودیم.

دراین واحد تولیدی با راهنمایی و همکاری مسئولین محترم و بهره گیری از تجربه و تخصص اعضای محترم هیئت مدیره و استفاده از نیروهای کاری و فنی و خلاق و باتجربه در کنارهم ، مسمم هستیم بهترین نوع محصول با کیفیت و استاندارد داخلی و خارجی تولید و به مصرف کنندگان و مشتریان ارزشمند خود ارائه دهیم.

                                              حاج حسین موحد مدیر عامل و بنیان گذار صدرا پروفیل کاوه

پیام مدیر کارخانه

با عنایت خداوند متعال و با تلاش روز افزون در راستای تولید بهترین و بالاترین محصولات پروفیلی تلاش می کنیم و با تولید انواع پروفیل های روز دنیا پاسخ گوی نیاز مشتریانمان شده ایم و با ارائه خدمات انلاین در جهت رضایت خاطر و اسودگی مشتریانمان قدمی بزرگ برداشته ایم و با ایجاد اشتغال گسترده در قطب صنعت ایران یعنی تبریز در جهت پیشرفت اقتصاد ایران عزیزمام قام مهمی برداشته است.

خانم مهندس موحد مدیر کارخانه


تماس با ما

شرکت صدرا پروفیل کاوه مفتخر است با بهره گیری از دانش روز و آخرین تکنولوژی تولید پروفیل در جهان بهترین محصولات پروفیلی را به مشتریان خود عرضه کند و در این راه با ایجاد کانال های ارتباطی در سایت و تماس تلفنی ، کار سفارش محصول را به ساده ترین شکل ممکن تسهیل نموده است.