مزایای همکاری با فولاد موحد
پروفیل گیلان : 365,500 ریال
پروفیل مبارکه : 370,000 ریال
ورق شیت : 380,000 ریال
خانهمقاله فروش نبشی در تبریز

فروش نبشی در تبریز

17 اکتبر 2021
0 177
فروش نبشی در تبریز

نبشی از پرکاربردترین مقاطع فولادی است که به شکل L انگلیسی است. دارای دو بال عمود برهم است و از انواع مختلفی برخوردار است که یکی از این دسته بندی ها بر اساس اندازه بال هاست. اگر اندازه بال ها برابر باشند، نبشی بال مساوی و اگر برابر نباشند هم نبشی از نوع بال نامساوی خواهد بود. یک دسته بندی نبشی هم بر اساس شیوه تولید آن است. از این نظر نبشی ها به دو دسته پرسی و فابریک تقسیم می شوند. این مقطع فولادی در دسته پروفیل ها جای می گیرد. در این مقاله می خواهیم در خصوص فروش نبشی در تبریز صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

 کاربرد نبشی در تبریز چیست؟

نبشی همانطور که گفتیم یک پروفیل بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف است و مخصوصا در صنعت ساختمان سازی بسیار رایج است. در ادامه به برخی از کاربردهای نبشی اشاره می کنیم.

1- مقاوم سازی:

نبشی به خاطر نوع استایلی که دارد (L شکل)، در برابر تنش ها و استرس های ساختمان مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. و از آنجا که نبشی ها در سایز های مختلف موجود هستند، هر چه سایز آن بزرگتر باشد، مقاومت بیشتری نیز در برابر فشار از خود نشان می دهد. این ظرفیت نبشی باعث می شود که از آن در پروژه های بزرگ استفاده کنند.

2- تکیه گاه:

یک کاربرد دیگر نبشی که در تبریز هم بسیار رایج است، این است که بعنوان تکیه گاه در جاهای مختلف به کار می رود. بعنوان مثال اگر شما قصد ساخت یک طاقچه را دارید، باید بگوییم که به خاطر فرمی که دارد، بدون کمک گرفتن از نبشی شاید امکان پذیر نباشد.

قیمت نبشی در تبریز

کاربرد نبشی در تبریز

3- اتصالات:

نبشی همانطور که گفتیم قابلیت های بسیاری دارد. اما علی رغم این موضوع شاید برای این کار بعنوان جزء اصلی به کار نرود. اما از آن می توان برای متصل کردن دو عضو فولادی همچون تیرآهن یا پروفیل استفاده کرد. دقت داشته باشید که شاید در این خصوص نبشی را قسمت یا عضو اصلی ندانیم. اما در برخی از اتصالات فقط و فقط نبشی است که می تواند چاره کار باشد.

4- تزیین و زیباسازی:

توجه داشته باشید که نبشی ها در سایز های متنوعی تولید می شوند و در بسیاری از مواقع حتی امکان رنگ آمیزی آنها هم وجو دارد. به همین دلایل این پروفیل فولادی در کنار کارکرد هایی که برای استحکام و اتصالات دارد، از دید ناظران می تواند مخفی نشود. بنابراین در مواردی همچون کف ساختمان، لبه مبل، کناره‌ های یک پنجره و یا طاقچه می تواند به کار رود.

5- چارچوب:

می دانیم که مهم ترین توانایی نبشی در تحمل فشار و بار زیاد است. به همین دلیل می تواند به وفور در چارچوب درب یا ورودی‌ های ساختمان به کار گرفته شود.

قیمت نبشی در تبریز

نبشی در تبریز در یک سطح کیفی بالا و در کنار خدمات خوب تولید می شود. کارخانه فولاد موحد یا صدرا پروفیل کاوه در تبریز طیف بسیار وسیعی از انواع پروفیل های فولادی را در کنار خدمات عالی به مشتریان خود عرضه می کند و نیز توانسته است نیاز اکثر صنایع غذایی و شیمیایی داخل کشور را تامین کرده و برخی از محصولات خود را به خارج از کشور و بازار بین المللی نیز صادر نماید.

کارخانه: 04132452641        دفتر فروش: 04134456683

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم نگاهی به بازار نبشی در تبریز و کاربرد هایی که در آنجا دارد، انداخته و در کلیت مبحث فروش نبشی در تبریز را توضیح دهیم. فولاد موحد یکی از بهترین تولید کننده های نبشی و انواع پروفیل فولادی در تبریز است که شما می توانید این قطعات را با مناسب ترین قیمت بازار از آن تهیه نمایید. شما همچنین می توانید نظرات و انتقادات خود را در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید.

امتیازدهی post

درباره نویسنده

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *