ورق شیت :    354.000ریال پروفیل مبارکه :    359.000ریال پروفیل گیلان :  ریال

شماره تماس : ‏04134479681

آدرس کارخانه : تبریز | جاده آذرشهر نرسیده به پلیس راه جنب کوی ماندگار

ایمیل : info@fouladmovahed.com

پرکاربردترین آهن آلات

پرکاربردترین آهن آلات

فهرست مطالب

نقش آهن آلات در زندگی ما

امروزه آهن آلات یکی از عناصر جدا نشدنی زندگی بشر است که با گذشت زمان و توسعه ی زندگی شهری کاربرد این عنصر در زندگی بشر روز به روز افزایش یافت و در اسکلت ساختمان های بتنی و فولادی، درب و پنجره ها، مبلمان اداری و خانگی، تجهیزات و لوازم صنعتی، دیوار و سقف سوله ها و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد. دقت داشته باشید که آهن آلات در موارد صنعتی، تجاری و ساختمان سازی کاربرد دارند. در این مطلب تصمیم داریم به پرکاربردترین آهن آلات یا انواع آهن آلات اشاره کنیم…

میلگرد

این محصول در ساختمان سازی و بیشتر در ساختمان های بتنی در حال ساخت رویت می شود و جزو آهن آلات ساختمانی است. در یک تعریف ساده می توان آن را پروفیلی با سطح مقطع دایره ای توپر معرفی کرد. که در دو نوع ساده تولید می شوند و نوع آجدار آن اغلب کاربردی ساختمانی دارد و نوع ساده ی آن کاربرد صنعتی دارد. میلگرد با قطرهای گوناگونی تولید می شود و براساس اندازه ی قطر کاربردهای مختلفی دارند. برای مثال ساختمان 2 طبقه ممکن است از میلگرد 16 یا 18 استفاده شود و یا برای ساختمان 10 طبقه از میلگرد 28 تا 32 استفاده می شود. برای استعلام قیمت میلگرد می توانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید!

 

تیرآهن

می توان گفت این محصول پر کاربرد ترین محصول در بین مصالح ساختمانی است و در ساخت و ساز به کار می رود. انواع تیرآهن را اگر بخواهیم برشمریم، در دو نوع موجود هستند. اکثر افراد مقطع این محصول را به شکل حرف انگیلسی H می بینند. اما جالب است بدانید که این نوع تیرآهن در صنعت به تیرآهن هاش معروف است. نوع دیگری از تیرآهن هم وجود دارد که به آی مشهور است. چون به شکل حرف انگلیسی I است. بنابراین مقاطع فولادی تیرآهن به دو شکل H و I هستند. برای استعلام بهترین قیمت تیرآهن با ما تماس بگیرید!

مقاومت کششی میلگرد
ادامه مطلب

 

پر کاربرد ترین آهن آلات

پرکاربردترین آهن آلات

لوله

از دیگر آهن آلات صنعتی، لوله ها هستند که جزو محصولات فولادی به حساب می روند. در دسته بندی لوله های صنعتی، لوله های مبلی وجود دارد که با ورق فولادی روغنی ساخته می شود و کاربرد آن عمدتا در تولید مبلمان است. که صدرا پروفیل کاوه تبریز تولید کننده لوله های داربستی می باشد. که قیمت انواع لوله داربستی به شرکت سازنده و کیفیت محصول تولیدی بستگی دارد. هر چند عواملی اعم از تغییرات نرخ ارز، قیمت در بازار جهانی و عوامل سیاسی نیز بر قیمت این محصول تاثیر دارد.

داربستشمش

یکی از انواع فلزات است که حاصل از نورد فولاد است که این محصول، خروجی کارخانه های فولادی است. که به وسیله ی این شمش ها، آهن آلات گوناگونی مثل تیرآهن و میلگرد تولید می شود. شمش فولادی عموما برای کارخانه ها و تولیدی های صنعتی است که در ساخت و ساز مورد استفاده قرار نمی گیرد. ندارد و همچنین قیمت شمش در بورس کالا کشور تعیین می شود و قیمت آن بر حسب عرضه و تقاضای این محصول است.

نبشی ها

مقطعی هستند از جنس فولاد، که به روش نورد سرد و نورد گرم تولید می شوند و  اغلب به شکل حرف انگلیسی L  می باشد که به دو شکل با ضلع های مساوی و نامساوی تولید می شوند. نبشی ها با ضلع های مساوی اغلب در صنعت ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد و نبشی با ضلع های نامساوی اغلب کاربردهای صنعتی مانند دکل برق دارد.

نبشی

ناودانی

از کاربرد های ناودانی می توان به استفاده در آسانسورها، پله های اضطراری اسکلت های فلزی، سوله ها و بخش های مختلف سازه های فولادی و… اشاره کرد.

قیمت روز میلگرد
ادامه مطلب

پر کاربرد ترین آهن آلات

ورق های سیاه

فرآیند تولید ورق سیاه با عملیات نورد گرم بر روی تختال (محصولات نیمه‌ساخته ریخته‌گری) انجام می‌شود. روش تولید به‌وسیله نورد گرم باعث تغییرات بسیار زیادی در خواص فیزیکی ماده اولیه خواهد شد. با توجه به نوع ضخامت، استاندارد ساخت و ضخامت از ورق سیاه در صنایع مختلفی استفاده می شود. ورق سیاه ST33 که با نام ورق سیاه ST37 نیز شناخته می شود. در صنعت و ساختمان کاربرد چشمگیری دارد. ورق ST44 که با نام ورق ST52 شناخته می شود. به دلیل سختی که داردبرای ساخت تانکر و سیلندر گاز از آن استفاده می شود. برای برخی از لوله های نفتی خاص نیز این محصول استفاده می شود. با توجه به نوع استفاده ورق سیاه و ضخامت آن، قیمت ورق سیاه متفاوت است.

پر کاربرد ترین آهن آلات

قوطی فولادی

قوطی ها محصولاتی هستند که سطح آنها به صورت مربع یا مستطیل توخالی است و با توجه به نوع جنس کاربردهای گوناگونی دارند. قوطی ها با سایزهای بزرگ عموما در ستون سازه های فولادی به کار می رود. اما قوطی فولادی در سایزهای کوچک در میزهای غذاخوری، قفسه های فلزی، بدنه ی داخلی خودروها، درب و پنجره های فولادی و … کاربرد فراوانی دارد.

 

پر کاربرد ترین آهن آلات

 

تقاضای تماس


صدرا پروفیل کاوه

***     شرکت صدرا پروفیل کاوه      ***

امتیازدهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی نوشته ها

دسته بندی محصولات