فروش قوطی در تبریز - شرکت صدرا پروفیل کاوه فروش انواع پروفیل باز و بسته در سراسر کشور
سلام👋
هر سوالی دارید بپرسید؟
فروش قوطی در تبریز - شرکت صدرا پروفیل کاوه فروش انواع پروفیل باز و بسته در سراسر کشور
ورق شیت :    تماس تلفنی پروفیل مبارکه :    تماس تلفنی پروفیل گیلان: تماس تلفنی

شماره تماس : ‏04134479681

آدرس کارخانه : تبریز - جاده آذرشهر نرسیده به پلیس راه جنب کوی ماندگار

ایمیل : info@fouladmovahed.com

پروفیل

فروش قوطی در تبریز

فهرست مطالب

تجهیزات زیادی در صنعت ساختمان سازی به کار می روند که یکی از مهم ترین آنها قوطی است. چون قیمت خرید قوطی در تبریز بسیار مناسب تر از سایر نقاط کشور است، بسیاری ترجیح می دهند این پروفیل پرکاربرد را از تبریز خریداری کنند. ما در فولاد موحد امروز قصد داریم که در ابتدا شما را با این قطعه مهم آشنا کرده و سپس در مورد قیمت و فروش قوطی در تبریز اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. بنابراین با ما همراه باشید!

قوطی چیست؟

یک پروفیل به شکل جعبه است که چهارگوش بوده و در جنس های متنوعی تولید می شود که از جمله آنها می توان به قوطی های آهنی، استیل و آلومینیومی اشاره کرد. لازم است بدانید که قوطی آهنی از سایرین بهتر و پرکاربردتر است. برخی از قوطی ها هم هستند که جنس های متفاوت تری دارند. در مورد سایز این پروفایل نیز باید گفت که در دو سایز 6 و 12 متری تولید می شوند.

مشخصات قوطی پروفیل آهنی

مشخصات قوطی مستقیما بسته به این است که برای چه کاربردی مورد استفاده قرار بگیرد. اما اگر بخواهیم بطور کلی در خصوص مشخصات این پروفیل آهنی بنویسیم، در ابتدا می توان به ضخامت آن اشاره کرد که به آن گوشت پروفیل هم می گویند. قوطی ها در ضخامت های متنوعی تولید می شوند. دقت کنید که قوطی های با ضخامت 0/6 میل تا 1/5 میل را قوطی های سبک می گویند. این در حالی است که قوطی هایی که در صنعت ساختمان سازی به کار می روند، ضخامتی برابر 2 تا 3 میل دارند و قوطی های صنعتی هم از ضخامت های بالای 4 میل برخوردارند که به قوطی های سنگین معروف اند!

فروش قوطی در تبریز

مشخصات قوطی پروفیل آهنی

بدیهی است که وزن پروفیل مستقیما در گرو ضخامت پروفیل است و هر چه یک پروفیل سنگین تر باشد، گران تر نیز هست. در مورد طول و عرض آنها نیز باید گفت که در کمترین حالت باید 10*10 میلی متر باشند که از مساحت آن یک مربع به اضلاع 1cm بدست می آید. البته این سایز تا مربعی به ضلع نیم متر هم می تواند متغیر باشد که ابعاد آن 500*500 میلی متر است.

فروش میلگرد در تبریز
ادامه مطلب

انواع قوطی

برای اینکه با قوطی های مورد استفاده در ساختمان سازی و صنعت آشنا شوید، باید انواع قوطی را بشناسید. در ادامه انواع قوطی را معرفی کرده و به کاربرد هر یک اشاره می کنیم.

1- قوطی صنعتی:

نام دیگر آن پروفیل سنگین است که کاربردهای متنوعی در سازه‌ های فلزی بزرگ، پل‌ها، تابلو های تبلیغاتی و صنایع نظامی دارد. ساختمان هایی که در کارخانه ها تولید و ساخته می شوند، در قسمت های مختلفی نیازمند به ستون و باکس‌های فلزی می باشند. در این موارد از قوطی های نوع صنعتی استفاده می شود که سنگین وزن بوده و از استحکام و قدرت بسیار بالایی برخوردارند. دقت کنید که در ساخت خرپاهای عظیم هم می توان از قوطی های صنعتی استفاده کرد. همچنین از دیگر موارد کاربرد آن می توان به تجهیزات و ماشین‌ آلات صنعتی اشاره کرد.

2- قوطی مبلی:

این پروفیل سبک است که به علت دارا بودن خصوصیات متنوع و عالی در ساخت مبلمان، دوچرخه، لوازم خانگی، اگزوز، کانکس و غیره کاربرد بسیار دارد. دقت کنید که قیمت این پروفیل بر اساس وزن تعیین می شود. جنس قوطی های مبلی از ورق سرد است که ضخامت آنها از 0.7 الی 1.5 میلی متر می باشد. سطح مقطع این نوع قوطی نیز می تواند سه گوش، چهارگوش، دایره‌ای و یا ترکیبی باشد. اما رایج ترین پروفیل مبلی را اگر بخواهیم بگوییم، قوطی مبلی با سطح مقطع مربع و یا قوطی سبک با سطح مقطع مستطیلی‌ است که بسیار محبوب هستند.

فروش انواع قوطی

فولاد موحد تولید کننده انواع قوطی

3- قوطی گالوانیزه:

این قوطی ها برای جلوگیری از زنگ زدن روکشی از گالوانیزه دارند و همین باعث شده که نسبت به سایرین پرفروش تر باشند. این پروفیل بیشترین کاربرد را در صنایع کشاورزی و گلخانه ها دارد که رطوبت در آنجا زیاد است. قوطی گالوانیزه در اشکال متنوعی همچون پروفیل U گالوانیزه، پروفیل H گالوانیزه، پروفیل نیم‌ دایره و… تولید می شود. دقت کنید که مزیت مهم این قوطی ها مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی است.

نبشی کشی ساختمان و نحوه اجرای آن
ادامه مطلب

4- قوطی ستونی:

یک پروفیل پرکاربرد در ساخت سوله، استفاده در کارگاه‌ ها، انبارها و ستون‌ های ساختمان است.

چه عواملی بر قیمت نهایی پروفیل تاثیرگذار هستند؟

مورد مهم دیگر در خصوص فروش قوطی در تبریز بحث قیمت قوطی است. در شرایط کنونی بازار عوامل مختلفی بر قیمت پروفیل اثر می گذارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

  • متراژ مورد نیاز
  • نوع فرآیند ساخت پروفیل (نورد سرد یا نورد گرم): فرآیند تولید این محصول به دلیل تفاوت در تجهیزات، روی قیمت نهایی پروفیل تأثیرگذار است.
  • نوع سطح مقطع پروفیل مورد نظر
  • جنس آلیاژ به‌کاررفته در پروفیل (از نظر مقاوم‌ سازی در برابر خوردگی و شرایط جوّی)
خرید قوطی

قیمت قوطی

نکاتی برای خرید پروفیل در تبریز

شما پیش از خرید هر یک از تجهیزات ساختمانی باید ویژگی ها و کاربردهای آن را بشناسید! مهم ترین نکاتی که در حین خرید پروفیل قوطی در تبریز باید مدنظر داشته باشید، عبارتند از:

  • قیمت
  • ضخامت
  • کیفیت
  • متراژ و اندازه
  • وزن پروفیل
  • نوع مصرف

لیست قیمت قوطی در تبریز

در تبریز تولید کننده های بسیاری در حیطه پروفیل های آهنی وجود دارند که شما می توانید اقدام به خرید مستقیم از کارخانه کرده و با قیمت مناسب تر نسبت به بازار آن را تهیه نمایید. دقت داشته باشید که اینکه شما از کدام تولید کننده اقدام به خرید کنید نیز بسیار مهم است. فولاد موحد یکی از بزرگترین و پیشکسوت ترین تولید کننده های پروفیل های آهنی در تبریز است که انواع این اقلام را تولید می کند و برخی را هم برای بخش بازرگانی فراهم آورده است.

تولیدکننده های فولاد در تبریز
ادامه مطلب

توجه داشته باشید که به دلیل نوسانات شدید بازار آهن آلات و اینکه قیمت ها بصورت لحظه ای تغییر می کنند، از درج قیمت در سایت صرف نظر کردیم. جهت اطلاع از قیمت روز قوطی فولاد موحد به صفحه تماس با ما رفته و با واحد فروش ما تماس بگیرید.

فولاد موحد تولید کننده انواع پروفیل قوطی در تبریز

کارخانه فولاد موحد از قدیمی ترین و با تجربه ترین تولید کننده های قوطی پروفیل در تبریز است که سالهاست خدمات خود را در این زمینه به تمامی صنعتگران تبریزی و غیر تبریزی ارائه می دهد. دقت کنید که ما بعنوان تولید کننده امکان خرید مستقیم از کارخانه را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده ایم تا شما بتوانید هر چه راحت تر و با قیمت مناسب تر و بدون واسطه به این محصولات فولادی دست پیدا کنید.

کارخانه: 04132452641        دفتر فروش: 04134456683

جمع بندی

در این مقاله ما در ابتدا کوشش کردیم که بطور کلی تعریفی از قوطی پروفیل ارائه داده و شما را با این پروفیل بسیار پرکاربرد آشنا کنیم. سپس مبحث فروش قوطی در تبریز را به تفصیل شرح دادیم. نظر خود را در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید!

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی نوشته ها

دسته بندی محصولات