اهدای تندیس مدیران تاثیرگذار و برندهای شاخص به مدیرعامل شرکت صدرا پروفیل کاوه سال 1400
سلام👋
هر سوالی دارید بپرسید؟
اهدای تندیس مدیران تاثیرگذار و برندهای شاخص به مدیرعامل شرکت صدرا پروفیل کاوه سال 1400
ورق شیت :    408.000ریال پروفیل مبارکه :     398.000 ریال پروفیل گیلان:    396.500 ریال

شماره تماس : ‏04134479681

آدرس کارخانه : تبریز - جاده آذرشهر نرسیده به پلیس راه جنب کوی ماندگار

ایمیل : info@fouladmovahed.com

تندیس مدیران تاثیرگذار و برندهای شاخص

اهدای تندیس مدیران تاثیرگذار و برندهای شاخص به مدیرعامل شرکت صدرا پروفیل کاوه سال 1400

فهرست مطالب

مرکز همایش های بین المللی کیش امسال در گردهمایی مدیران تاثیرگذار و برندهای شاخص تندیس مخصوص خود را به مدیرعامل کارخانه صدرا پروفیل کاوه اهدا کرد. این گردهمایی هر ساله با هدف افزایش توانمندی و بینش مدیریت از یک طرف و تبادل خدمات و قابلیت های کسب و کارهای مختلف و نیز تعامل اقتصادی آنها با هم برگزار می گردد.

ریاست این همایش آقای مهندس مهدی قدمی اذعان داشت که اگر بتوانیم عواملی را که از یک سو بحران های پیش روی یک سازمان را کاهش می دهد و از سوی دیگر به افزایش فروش و نیز ارتقای برندها منجر می شود را شناسایی کنیم، احتمالا خواهیم توانست باعث نقش آفرینی هر چه بهتر سازمان ها در بازار کنونی شویم. به گونه ای که میزان تولید و نیز کیفیت خدمات آنها تا جای قابل قبولی ارتقا پیدا کند. وی همچنین افزود این قبیل گردهمایی ها باید باعث هم افزایی هر چه بیشتر میان سازمان ها گشته و دانشی به هر یک از آنها عطا کند که منجر به پیشرفت روزافزون آنها گردد.

 

دبیر اجرایی این رویداد خانم مهندس مخلصی بخش های مختلف این گردهمایی را بصورت زیر شرح داد و آنها را کاملا حرفه ای و کاربردی قلمداد کرد:

• ارتقای دانش مدیران همگام با دانش جهانی
• بازاریابی و فروش به سبک برترین کمپانی های جهان
• نوآوری در کسب و کار
• خلق استراتژی های پیروزمندانه
• ایجاد شبکه تعاملی و بهینه سازی روند فعالیت

اهدای تندیس گردهمایی مدیران تاثیرگذار سال 1400 به خانم مهندس فاطمه موحد مدیرعامل شرکت صدرا پروفیل کاوه:

گردهمایی مدیران تاثیرگذار و برندهای شاخص تندیس امسال خود را به سرکار خانم فاطمه موحد مدیرعامل شرکت صدرا پروفیل کاوه اهدا کرد. صدرا پروفیل کاوه بعنوان اولین تولید کننده پروفیل های فولادی در شمالغرب کشور کار خود را در سال 1374 با تکیه بر توان تولیدی بالا و دانش به روز در زمینه پروفیل های فولادی و همچنین منابع انسانی متخصص در تبریز آغاز کرد. این کارخانه در حال حاضر انواع چهارچوب، قوطی پروفیل و لوله های صنعتی را در سایزهای مختلف تولید می کند.

گردهمایی مدیران تاثیرگذار کیش 1400

اهدای تندیس مدیران تاثیرگذار و برندهای شاخص به مدیرعامل شرکت صدرا پروفیل کاوه

فولاد موحد علاوه بر اقلام ذکر شده پروفیل های دیگر همچون نبشی، سپری، ناودانی، میلگرد، تیرآهن و… را با قیمت بسیار مقرون به صرفه از همکاران خود برای مشتریان تامین نموده و اینگونه به گزینه ای بسیار ایدئال برای مشتریانی بدل شده است که به دنبال خرید مقرون به صرفه از تولید کننده ای هستند که تمامی اقلام مورد نیاز آنها را یکجا تامین کرده و فقط با یک فروشنده در ارتباط باشند.

5/5 - (2 امتیاز)
پرکاربردترین سایزهای تیرآهن
ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی نوشته ها

دسته بندی محصولات