ورق شیت :    378.000 ریال پروفیل مبارکه :   371.000 ریال پروفیل گیلان :  ریال

شماره تماس : ‏04134479681

آدرس کارخانه : تبریز | جاده آذرشهر نرسیده به پلیس راه جنب کوی ماندگار

ایمیل : info@fouladmovahed.com

چهارچوب فلزی

قیمت پروفیل چهارچوب درب

فهرست مطالب

در صنعت ساختمان چهارچوب‌های فلزی در بخش‌های مختلف کاربردهای فراوانی دارند. از جمله استفاده در تمامی درب‌های ساختمانی – چهارچوب و فریم فلزی برای پنجره‌ها و … که در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف بنا به درخواست مشتری تولید و عرضه می‌گردند. چهارچوب فلزی در اندازه‌ های استاندارد با توجه به نوع درب (داخلی یا ورودی) در کارگاه تولید شده و به محل کار ارسال می‌شود و یا پس از دریافت ابعاد سفارشی قیمت تعیین شده و تولید می‌گردد.

چهار چوب فلزی

در گذشته چهارچوب چوبی برای درب های منزل استفاده می شد. اما امروزه با توجه به کیفیت و دوامی که چهارچوب های فلزی دارند، این چهارچوب ها جایگزین چهارچوب های چوبی شده اند. لازم به ذکر است که امروزه چهارچوب های فلزی سهم بسیار گسترده ای از بازار را به خود اختصاص داده اند و این دلایل به خصوصی دارد. از جمله دلایل آن علاوه بر مواردی که ذکر شد (دوام و استحکام چهارچوب های فلزی)، می توان به خاصیت طرح و رنگ پذیری چهار چوب فلزی نسبت به چهارچوب های چوبی اشاره کرد. ما در صدرا پروفیل کاوه پروفیل دو نوع چهارچوب فلزی را تولید می کنیم که عبارتند از: فرانسوی و مکزیکی.

قیمت چهارچوب فلزی

همانطور که می دانید در تعیین قیمت چهارچوب فلزی عوامل متعددی اثرگذارند. ما در اینجا سعی می کنیم مهم ترین عواملی را که بر روی این موضوع تاثیر گذار هستند را برشماریم تا شما را با روند تعیین قیمت چهارچوب های فلزی بیشتر آشنا کنیم:

 • نحوه جوشکاری و ظرافت کاری استادکار جوشکار
 • جای قفل و ظرافت در برش زدن جای قفل در چهار چوب فلزی
 • قطر فلز بکار رفته در پرفیل چهارچوب
 • ضخامت پروفیل چهار چوب که بین 1 تا 2.5 میلی متر است
قیمت چهار چوب فلزی

چهارچوب فلزی

چهارچوب فلزی فرانسوی

این پروفیل یکی از مهم ترین انواع چهارچوب فلزی است که در بررسی قیمت پروفیل چهارچوب درب باید ذکر گردد. این پروفیل یکی از پرکاربردترین محصولات فولادی بوده و دارای انواع مختلفی است که از جمله آن‌ها می‌توان به پروفیل‌های چهارچوب درب و پنجره اشاره کرد. این دسته از پروفیل‌ها برای اتصال پانل‌ها به یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آشنایی با تاریخچه‌ لوله و پروفیل‌
ادامه مطلب

به طور کلی پروفیل‌های درب و پنجره عموما در ضخامت‌های 2 و 2.5 میلی‌ متر و طول 6 متر کاربرد زیادی در صنعت ساخت‌ و‌ ساز دارند. همچنین مقاطع ذکر شده در گروه‌ های 2 و 7 تولید می‌گردند و گروه 2 دارای کاربردهای عمومی و گروه 7 برای کاربرد های امنیتی و دو جداره مورد استفاده قرار می‌گیرند. این محصولات براساس استانداردهای ISIRI 7336 و ISIRI 7338 و در انواع مختلفی اعم از سپری، لنگه‌دری و چهارچوبی تولید و روانه بازار مصرف می‌گردند. همچنین پروفیل های چهارچوب درب و پنجره در اشکال متنوعی شامل پروفیل فرانسوی، مکزیکی و رومی موجود می باشند.

هر یک از محصولات ذکر شده کاربرد خاصی داشته و در بنای مخصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله کاربردهای پروفیل فرانسوی که از نوع پروفیل مقاطع باز می‌باشد، می‌توان به ساخت چهارچوب درب فلزی برای درب چوبی، MDF و HDF اشاره کرد. علاوه بر کاربرد پروفیل فرانسوی در درب‌های فلزی، از این محصول می‌توان برای ساخت چهارچوب پنجره‌های غیر فلزی مانند ویترین مغازه‌ها، فریم پنجره‌های PVC و آلومینیومی استفاده کرد.

محافظت از فولادحتما بخوانید: برای محافظت از فولاد چه باید کرد؟

قیمت چهارچوب فرانسوی

همانطور که می دانید از مهم ترین المان ها در ساختمان سازی همان درب و پنجره هستند که از یک طرف به زیباتر به نظر رسیدن ساختمان کمک می کنند و از طرف دیگر سطح ساختمان را به لحاظ کیفی بالا می برند. بالاتر در خصوص قیمت چهارچوب فلزی اشاره شد که قیمت این گونه چهارچوب ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در خصوص قیمت چهارچوب فرانسوی این نکته را هم در نظر بگیرید که بازار آهن در ایران این روزها نوسانات شدیدی دارد و نمی توان قیمت ثابتی به مشتریان در این خصوص ارائه داد.

قیمت چهار چوب فرانسوی

چهارچوب فرانسوی

وزن چهارچوب فرانسوی

از معروف ترین پروفیل هایی که در صنعت کاربرد دارد، پروفیل چهارچوب فرانسوی می باشد که از طریق روش نورد سرد تولید می گردند. برای محاسبه وزن چهارچوب فرانسوی از جدول ذیل کمک بگیرید:

خرید سپری آهنی در تبریز
ادامه مطلب
                           
  Dimension (mm) – ابعاد  

Thickness (mm) – ضخامت

 

   

Weight (kg/m) – وزن

 

                           
  A B C D E F B1 B2 B3 E1 E2 T=1.8mm T=2.0mm
چهارچوب فرانسه1

86-11-1

15 35 32 15 35 40 33 3.24 3.61
چهارچوب فرانسه2

86-11-2

18 35 12 30 40 35 32 40 3.46 3.8

ساخت چهارچوب فرانسوی پروژه

اندازه چهارچوب فلزی فرانسوی مناسب برای ورودی اتاق خواب 85 تا 95 سانتی متر می‌باشد که ورودی تمام شده از 75 تا 85 سانتی متر می‌شود. و اندازه چهارچوب فرانسوی مناسب برای ورودی سرویس‌ها از 70تا 80 سانتی متر می‌باشد که ورودی تمام شده از 60 تا 70 سانتی متر می‌شود. مهم‌ترین پارامتر برای به دست آوردن اندازه مناسب چهارچوب برای اتاق و سرویس در ساختمان‌ها مساحت زیر بنا و نقشه ساختمان می‌باشد.

چهارچوب مکزیکی

چهارچوب مکزیکی از دیگر انواع چهارچوب فلزی است که در بررسی قیمت پروفیل چهارچوب درب باید مورد توجه واقع شود. این چهارچوب در سایزهای مختلف و به در خواست و سفارش مشتری قابل تولید در قسمت خمکاری ورق می‌باشد. در صورتی که چهارچوب تولید کارخانه‌ها در دو سایز 3.5 و 4 سانتی متر می‌باشد. از چهارچوب‌های مکزیکی در ساختمان برای فرم پنجره‌های pvc و همچنین قاب پنجره‌های فلزی و چهارچوب‌های درب چوبی و … استفاده می‌شود. طول شاخه‌های تولیدی فرانسوی و مکزیکی کارخانه‌ها 6.60 سانتی متر می‌باشد. وزن هر شاخه نیز بسته به ضخامت ورق متغیر است. توجه داشته باشید که وزن هر شاخه 6.60 سانتی متری چهارچوب مکزیکی به ضخامت دو میلی متر، 28 تا 29 کیلوگرم می‌باشد.

نکات مهم هنگام خرید چهارچوب درب اتاق

1. مهم‌ترین نکته‌ای که در هنگام خرید چهارچوب فلزی باید مدنظر داشته باشید، جنس چهارچوب فلزی است که باید با توجه به نوع و محل استفاده انتخاب و خریداری شود.

2. نکته دیگری که در هنگام خرید پروفیل چهارچوب فلزی باید مدنظر قرار دهید این است که چهارچوب فلزی خریداری شده توسط شما بایستی دارای جوشکاری با حداکثر کیفیت باشد. این به این دلیل است که مهم‌ترین عامل در خرید چهارچوب فلزی جوشکاری آن است. زیرا یک جوشکاری محکم، بسیار بادوام بوده و باعث می شود که یکبار برای همیشه یک چهارچوب فلزی با کیفیت خریداری کنید!

قیمت چهار چوب مکزیکی

چهارچوب مکزیکی

3. حال به سومین نکته در زمینه خرید چهارچوب فلزی می‌پردازیم که یکی از مهم‌ترین عوامل در انتخاب یک چهارچوب فلزی با کیفیت است. این نکته نحوه رنگ‌آمیزی چهارچوب فلزی است که باید مدنظر داشت. به طور کلی انتخاب رنگ کوره‌ای بهترین انتخاب است زیرا تداوم و ماندگاری بیشتری نسبت به سایر روش‌های رنگ‌آمیزی دارد.
4. در هنگام خرید چهارچوب فلزی این نکته را به فروشنده گوشزد کنید که چهارچوب فلزی که به شما پیشنهاد می‌کند دارای جای قفل باشد تا در هنگام نصب نیازی به برش جای قفل توسط شما نباشد.
5. حال آخرین نکته که باید در هنگام خرید چهارچوب فلزی مدنظر قرار دهید را به شما خواهیم گفت: آن این است که رنگ و طرح چهارچوب فلزی انتخابی شما متناسب با فضا و محیط باشد.

اگر به تازگی قصد خرید اینترنتی چهارچوب فلزی درب را دارید و میخواهید پروفیل و مواد خام آن را تهیه کنید، از مسئولین بازرگانی ما کمک بگیرید تا شما را در جهت خرید با مقرون به صرفه ترین قیمت راهنمایی کنند. همچنین اگر در خصوص قیمت پروفیل چهارچوب درب سوال دارید، حتما با تیم بازرگانی ما در صدراپروفیل کاوه تماس بگیرید:

صدرا پروفیل کاوه

***     شرکت صدرا پروفیل کاوه      ***

5/5 - (2 امتیاز)

2 پاسخ به “قیمت پروفیل چهارچوب درب”

 1. قیمت چهار چوب فرانسوی .چهار چوب های فلزی استاندارد را در صورت امکان برای همکار ارایه دهید. سپاس

  • daderaya گفت:

   سلام جناب مهری
   لطفا با واحد فروش ما در ارتباط باشین تا قیمت بروز خدمتتون ارائه بدن.
   04134456683
   باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی نوشته ها

دسته بندی محصولات