تاریخچه شرکت - شرکت صدرا پروفیل کاوه
سلام👋
هر سوالی دارید بپرسید؟
تاریخچه شرکت - شرکت صدرا پروفیل کاوه
ورق شیت :    408.000ریال پروفیل مبارکه :     398.000 ریال پروفیل گیلان:    396.500 ریال

شماره تماس : ‏04134479681

آدرس کارخانه : تبریز - جاده آذرشهر نرسیده به پلیس راه جنب کوی ماندگار

ایمیل : info@fouladmovahed.com

شرکت صدرا پروفیل کاوه تولیدکننده انواع لوله و پروفیل در سال 1374 با خرید زمینی به مساحت 85000 متر مربع شروع و در همان سال، مراحل اولیه ساخت کارخانه با ایجاد سالن اصلی وساختمان اداری و نیز محوطه سازی آغاز شد .
بعد از اتمام سالن تولید ، دستگاه ها یکی پس از دیگری از داخل و خارج کشور خریداری شد بیش از 70% قطعات و دستگاه های این کارخانه شامل خط لوله، چهارچوب ورق شیت توسط متخصصین و مهندسین کشور ساخته شد که قادر است سالانه 60000 تن لوله و پروفیل تولید نماید.

با نصب و راه اندازی دستگاه های این کارخانه توسط صنعت گران کشورمان ، نخستین مرحله تولید ، با حضور آقای شافعی وزیر محترم وقت صنایع افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت . 24 سال سابقه مستمر این مجموعه به یکی از تولیدکننده گان معروف سطح آذربایجان شرقی تبدیل نموده است .
فعالیت های مجموعه گسترش یافت و تولید محصولاتی از جمله چهار چوب و پروفیل ساختمانی درب و پنجره بر اساس استاندارهای 17003-1 2-1300 به کارنامه این مجموعه اضافه شد.

شرکت صدرا پروفیل کاوه

محصولات شرکت صدرا پروفیل کاوه

شایان ذکر است محصولات تولید شده در شرکت نورد لوله و پروفیل با کیفیت بالا و بر اساس ضوابط و استاندارهای ملی تولید می گردند از همین رو با اطمینان خاطر می توان در انواع صنایع و تجهیزات صنعتی و … از آنها بهره گرفت. استحکام جوش و شیوه تولیدی مطابق با استاندارد موجب مرغوبیت سبد تولیدی شرکت صدرا پروفیل کاوه گشته و توانسته رضایت مندی مشتریان خود را کسب نماید. به یاری خداوند متعال و در راستای توسعه و آبادانی کشور عزیزمان و در جهت ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان برومند این مرز و بوم و همچنین تامین نیاز بازارهای داخلی و صادرات به بازارهای خارجی اقدام به راه اندازی واحد تولیدی صدراپروفیل کاوه نمودیم .

در این واحد تولیدی با راهنمایی و همکاری مسئولین محترم و بهره گیری از تجربه و تخصص اعضای محترم هیئت مدیره و استفاده از نیروهای کاری و فنی و خلاق و باتجربه در کنارهم ، مصمم هستیم بهترین نوع محصول با کیفیت و استاندارد داخلی و خارجی تولید و به مصرف کنندگان و مشتریان ارزشمند خود ارائه دهیم.

5/5 - (1 امتیاز)