شرکت نورد لوله و پروفیل آذربایجان (موحدی) - شرکت صدرا پروفیل کاوه
سلام👋
هر سوالی دارید بپرسید؟
شرکت نورد لوله و پروفیل آذربایجان (موحدی) - شرکت صدرا پروفیل کاوه
ورق شیت :    تماس تلفنی پروفیل مبارکه :    تماس تلفنی پروفیل گیلان: تماس تلفنی

شماره تماس : ‏04134479681

آدرس کارخانه : تبریز - جاده آذرشهر نرسیده به پلیس راه جنب کوی ماندگار

ایمیل : info@fouladmovahed.com

شرکت نورد لوله و پروفیل آذربایجان

شرکت نورد لوله و پروفیل آذربایجان (موحدی)

فهرست مطالب

شرکت نورد لوله و پروفیل آذربایجان (موحدی)

شرکت نورد لوله و پروفیل آذربایجان در سال 1374 با قدرت تمام شروع به راه اندازی و فعالیت در زمینه تولید پروفیل آهنی و فولادی کرده است. در طی زمان نام این مجموعه به شرکت صدرا پروفیل کاوه تغییر یافت و با قدرت کامل وارد تولید پروفیل آهن و فولاد گشته است. این شرکت (صدرا پروفیل کاوه) طی سالیان گذشته با گسترش کارخانه و خط تولید، نیروی انسانی و پرسنل فنی، عقد قراردادهای متنوع با شرکت های بالادستی و پائین دستی، ارتقاء سطح کیفی تولیدات خویش ، روند روبه رشدی را تجربه کرده است.

شرکت نورد لوله و پروفیل آذربایجان

مقدمات ایجاد کارخانه نورد لوله و پروفیل آذربایجان در سال ۱۳۷۴ با خرید زمینی به مساحت ۸۵۰۰۰ متر مربع شروع و در همان سال، مراحل اولیه ساخت کارخانه با ایجاد سالن اصلی و ساختمان اداری و نیز محوطه سازی آغاز شد.

بعد از اتمام سالن تولید دستگاه ها یکی پس از دیگری ، از داخل و خارج کشور خریداری شده و به کارخانه منتقل گردیدند. بیش از ۷۰ ٪ قطعات و دستگاه های این کارخانه شامل خط لوله، چهارچوب و ورق شیت توسط متخصصین و مهندسین کشور ساخته شد.

با نصب و راه اندازی دستگاه های این کارخانه توسط صنعت گران کشورمان، نخستین مرحله تولید، با حضور آقای شافعی وزیر محترم صنایع، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

کارخانه نورد لوله و پروفیل آذربایجان تنها واحد تولیدی در این منطقه بود که قادر بود سالانه ۶۰۰۰۰ تن لوله و پروفیل تولید می نماید.
فعالیت های این مجموعه گسترش یافته و تولید محصولاتی از جمله چهارچوب و پروفیل ساختمانی درب و پنجره بر اساس استاندارهای 17003-1 2-1300 به کارنامه این مجموعه اضافه شده است .

انواع سازه های پیش ساخته
ادامه مطلب

محصولات شرکت صدرا پروفیل کاوه

شایان به ذکر است محصولات تولید شده در شرکت نورد لوله و پروفیل با کیفیت بالا و بر اساس ضوابط و استاندارهای ملی تولید می گردند از همین رو با اطمینان خاطر می توان در انواع صنایع و تجهیزات صنعتی و … از آنها بهره گرفت. استحکام جوش و شیوه تولیدی مطابق با استاندارد موجب مرغوبیت سبد تولیدی شرکت صدرا پروفیل کاوه گشته و توانسته رضایت مندی مشتریان خود را کسب نماید.

انواع پروفیل

به یاری خداوند متعال و در راستای توسعه و آبادانی کشور عزیزمان و در جهت ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان برومند این مرز و بوم و همچنین تامین نیاز بازارهای داخلی و صادرات به بازارهای خارجی اقدام به راه اندازی واحد تولیدی صدراپروفیل کاوه نمودیم .

دراین واحد تولیدی با راهنمایی و همکاری مسئولین محترم و بهره گیری از تجربه و تخصص اعضای محترم هیئت مدیره و استفاده از نیروهای کاری و فنی و خلاق و باتجربه در کنارهم ، مصمم هستیم بهترین نوع محصول با کیفیت و استاندارد داخلی و خارجی تولید و به مصرف کنندگان و مشتریان ارزشمند خود ارائه دهیم.


نورد لوله و پروفیل آذربایجان

***     شرکت صدرا پروفیل کاوه      ***

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی نوشته ها

دسته بندی محصولات